Your shopping cart is empty!
Your shopping cart is empty!
Η Extrifit δεν είναι για όλους. Δεν είναι επιφανειακή. Η Extrifit προορίζεται για αθλητές που αγαπούν το βαρύ σίδηρο και για άτομα που θέλουν να επιδείξουν τη μέγιστη φυσική απόδοση. Είναι για όποιον/α θέλει να είναι σκληρός με τον εαυτό του/της και απαιτεί τα μέγιστα αποτελέσματα από το σώμα του. Η Extrifit είναι για όλους όσους γνωρίζουν καλά ότι χωρίς σκληρή δουλειά και αυταπάρνηση δεν μπορείτε να επιτύχετε αποτελέσματα και να επιτύχετε στόχους που ονειρεύεστε.
Κωδικός: ext02
Κωδικός: ext07
Κωδικός: ext05
Κωδικός: ext06
Κωδικός: ext04