Your shopping cart is empty!
Your shopping cart is empty!
Κωδικός: weid118
Ο μοναδικός συνδυασμός των θρεπτικών συστατικών του Speed Booster Plus II σας γεμίζει με ενέργεια και εκρηκτικότητα χωρίς να χρειαστεί να εφοδιαστείτε με πολλούς υδατάνθρακες.
Το quarana είναι μια φυσική πηγή καφεΐνης που απορροφάται γρήγορα προσφέροντας μακρά, διαρκή δράση και σε συνδυασμό με την άσκηση σας βοηθάει να κάψετε το περιττό λίπος.
Το Speed Booster Plus II περιέχει ένα μοναδικό συνδυασμό θρεπτικών συστατικών όπως η L-Αργινίνη και η L-Ορνιθίνη οι οποίες βοηθούν στην καλύτερη κυκλοφορία του αίματος αυξάνοντας τη μυϊκή συστολή και διόγκωση κατά τη διάρκεια της άσκησης σας.
Ιδιότητες προϊόντος :
Σημείωση: Το Speed Booster Plus II 25ml της Weider πωλείται μεμονωμένα ή ανά 20 τεμάχια.
Weider Speed Booster Plus II contains guarana extract, arginine, ornithine, methionine and taurine.
Guarana contains natural caffeine, which has a delayed release. This means that, the guarana in Speed Booster Plus 2 provides 165 mg caffeine per portion. This is the same as in three cups of coffee. Only 5 g carbohydrates per serving!
Καταναλώστε 1 αμπούλα την ημέρα, κατά προτίμηση πριν την προπόνηση.