Your shopping cart is empty!
Your shopping cart is empty!
Η VIA FORTIS ιδρύθηκε το 2016 στο Βερολίνο. Έκτοτε εργαζόμαστε στο να ενθουσιάζουμε περισσότερους ανθρώπους για την ιδέα μας κάθε μέρα: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ! Επειδή πιστεύουμε ότι θα πρέπει να έχετε την ευκαιρία να αθλείστε οποιαδήποτε στιγμή και οπουδήποτε. Και ο αθλητικός μας εξοπλισμός αντιπροσωπεύει ακριβώς αυτήν τη φιλοσοφία: έτοιμος για άμεση χρήση, ελαφρύς και συμπαγής, τόσο ευέλικτος όσο ένα γυμναστήριο και κατασκευάζεται μόνο με τα υψηλότερα πρότυπα ποιότητας. Τα λάστιχα αντίστασής μας και οι κρίκοι προπόνησης μας συγκαταλέγονται στα προϊόντα με τις καλύτερες πωλήσεις στον τομέα της προπόνησης στο σπίτι και εμπνέουν περισσότερους από 200.000 λάτρεις των σπορ παγκοσμίως. Είσαι μέσα? Τότε πάρτε την ελευθερία σου και ας #προπονηθούμεοπουδήποτε.
Κωδικός: via10
Κωδικός: via13
Κωδικός: via11
Κωδικός: Via08
Κωδικός: via07
Κωδικός: via09
Κωδικός: via06
Κωδικός: via04
Κωδικός: via02
Κωδικός: via03
Κωδικός: via05
Κωδικός: via01